تلویزیون شهری ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۰۹:۱۶ ب.ظ

تلویزیون شهری چیست

به بیان ساده تلویزیون های شهری همان پنل های ال ای دی یا اس ام دی هستند که به تعداد و متراژهای بیشتر و چشم گیرتر در کنار یکدیگر چیده و متصل می شوند و تصویر یکسانی را ارائه می دهند.

تلویزیون های شهری به دو دسته محیط های داخلی ( indoor ) و محیط های خارجی( outdoor ) تقسیم می شوند که معمولا برای تلویزیون های ساخته شده برای محیط های خارجی ضد آب و درخشان تر در نظر گرفته می شود.

بر اساس ساختار معمولا با دو قالب ال ای دی و اس ام دی ساخته می شوند.

بر اساس کیفیت معمولا دارای تنوع می باشد و از اصطلاح دات پیچ که با حرف P انگلیسی مشخص می شود محاسبه می گردد و محاسبه دات پیج اینگونه می باشد یعنی " فاصله هر پیکسل نسبت به پیکسل یعدی که با میلیمتر اندازه گیری می شود محاسبه می گردد" پس کیفیت P4 حتما بهتر از P10 خواهد بود.

تلوزیون های شهری معمولا دارای بستر و زیر ساخت مخصوص به خود هستند و بر اساس اندازه و ساختار دارای فریم و پایه و تجهیزات سفارشی می باشند.

در حال حاضر تلویزیون های شهری کاملا با نرم افزارها و سیستم عامل های موجود همسو بوده و تقریبا در همه آنها با استفاده از حافظه های داخلی می توان تصاویر گوناگون را به نمایش گذاشت.

منبع : ایمن کالا

اصطلاحات کلیدی در دوربین مداربسته يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ۰۲:۴۰:۵۸ ب.ظ

تشخيص حرکت (Motion Detection)
هرگاه اين قابليت در دوربين فعال باشد در صورت مشاهده هرگونه حرکت در حوضه ديد دوربين، دوربين آن حرکت را به عنوان يک رويداد تلقي مي کند. لازم به ذکر است که در دوربين هاي سامسونگ اين قابليت را مي توان به چند بخش از صفحه محدود کرد.
تشخيص خرابکاري (Tampering Detection)
در صورت مشاهده هرگونه تغيير در حوضه ديد، دوربين آن را به عنوان يک رويداد تلقي کرده و مي تواند به شما هشدار دهد. اين تغيير مي تواند شامل جا به جايي در زاويه ديد دوربين يا مسدود نمودن محدوده ي ديد آن باشد.

تشخيص صدا (Audio Detection)
اين تکنولوژي به کمک افزايش ناگهاني حجم صدا هر صداي غير طبيعي را کشف و به عنوان يک رويداد جهت ضبط تصاوير تلقي مي کند. مي توان از طريق تنظيمات دوربين اين حساسيت به حجم صدا را تغيير داد.

خط مجازي / ورود / خروج (Virtual Line / Enter / Exit)
کشف يک شي عبوري از يک خط يا منطقه، که از پيش، توسط اپراتور تعريف شده باشد. لازم به ذکر است که اين خط داراي جهت است . اين رويداد مي تواند موجب ارسال دستوري به دستگاه ذخيره ساز براي ضبط تصوير شود.

ظاهر يا پنهان شدن جسم (Appear or Disappear)
اين تکنولوژي جهت تشخيص جا به جايي يک شي در يک منطقه از پيش تعريف شده کاربرد دارد. نحوه کار اين تکنولوژي به گونه اي است که در صورت هرگونه جا به جايي در محدوده اي که در کادر دوربين از قبل مشخص کرده ايم، دوربين اين جابه جايي را متوجه شده و آن را يک رويداد تلقي مي کند.
تشخيص چهره افراد (Face Detection)
تشخيص چهره در دوربين هاي ديجيتالي با الگوريتم هاي مختلفي نوشته مي شود، اما هدف آن تنها يک چيز است: تشخيص رنگ، بافت و اجزاي صورت در حالت هاي مختلف. معمولاً در دوربين ها پردازنده دوربين به دنبال الگوي چهره يعني دو چشم، دو ابرو و سوراخ هاي بيني و خطوط لب ها مي گردد. به همين دليل است که گاهي اوقات مي بينيد در صورتي که عينک روي صورت قرار داشته باشد، دوربين شما نمي تواند چهره فرد را تشخيص دهد. همچنين در دوربين هاي قديمي تر با الگوريتم هايي ابتدايي، امکان تشخيص الگوي صورت در زواياي مختلف براي پردازنده وجود ندارد. به اين صورت که اگر صورت فرد سه رخ يا نيم رخ باشد، معمولاً دوربين با پيدا کردن و تشخيص آن مشکل پيدا مي کند. در حالت کلي با فعال شدن دوربين، چهره هاي پردازش شده و نمايش داده شده روي صفحه نمايش، بلافاصله توسط اين قابليت انتخاب و دنبال مي شوند. منظور از دنبال شدن اين است که يک مربع دور چهره تشخيص داده شده، نمايش داده مي شود و در صورت حرکت کردن فرد، اين مربع نيز چهره فرد را روي صفحه دنبال مي کند تا در نهايت از کادر خارج شود. لازم به ذکر است که تعداد تشخيص چهره در دوربين هاي مدار بسته ي سامسونگ در هر صفحه حداکثر 32 چهره مي باشد.
پوشاندن نقاطي از تصوير جهت حفظ حريم خصوصي (Privacy Masking)
استفاده از قابليت Privacy Masking به کاربر اين امکان را مي دهد تا نقاطي از تصوير، که تمايلي به ثبت و نمايش تصاويرشان ندارد را انتخاب کرده و به صورت ماسک شده درآورد. تعداد و اندازه اين مناطق قابل تعريف مي باشند.

تنظيم فاصله کانوني لنز از طريق شبکه (Remote Focus Control)
از آنجايي که در دوربين هاي تحت شبکه جديد سامسونگ (Bullet و Dom) براي تغيير فاصله کانوني از موتور استفاده شده است براي کاربر اين امکان فراهم است تا از طريق شبکه و از راه دور به منوي دوربين دسترسي پيدا کند و تنظيمات مربوط به لنز دوربين اعم از تغيير زاويه ديد آن و فوکوس کردن را انجام دهد بدون آن که نيازي به باز و بسته کردن دوربين باشد.

اصطلاحات کلیدی در دوربین مداربسته يکشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۷ ۰۲:۳۱:۰۳ ب.ظ

تنظيم نور پس زمينه (WDR)
در بحث استفاده از دوربين ها عمدتاً مشکلي پيش مي آيد که اصطلاحاً به آن ضد نور مي گويند. زماني که سوژه در مقابل يک صحنه نوراني يا منبع نوري عظيم قرار گيرد ميزان نوردهي دوربين بر اساس روشن ترين بخش تصوير (پس زمينه) و نه سوژه، تنظيم خواهد شد. بنابراين، سوژه در تصوير بسيار تيره است و جزئيات آن ديگر قابل مشاهده نيست.
شرکت هاي سازنده دوربين هاي مدار بسته براي رفع اين مشکل تکنولوژي (WDR (Wide Dynamic Range را ارائه نمودند. در اين تکنولوژي نور پس زمينه کاهش يافته و به نور سوژه اضافه مي شود. در واقع، دوربين تصوير را توسط حسگر خود دو بار اسکن مي کند. يک بار با سرعت شاتر بالا براي مناطق روشن تر و يک بار با سرعت شاتر پايين براي مناطق تاريک. در نهايت، پردازنده دوربين اين دو تصوير را با هم ترکيب مي کند تا به يک تصوير مناسب دست يابد، تا هم فضاي داخل و هم فضاي خارج را به طور واضح نمايش دهد. قطعاً WDR نسبت به BLC مؤثر تر عمل مي کند ولي در صورت فقدان WDR، فناوري BLC مي تواند جايگزين مناسبي براي آن باشد.

تنظيم نور پس زمينه (BLC)
در سيستم هاي مدار بسته روشن بودن تصوير پشت سر سوژه بسيار شايع است. براي مثال فردي که جلوي يک دستگاه خودپرداز ايستاده و يا فردي که از درب ورودي در حال وارد شدن به محيط داخل است. بدون بهبود بخشيدن تصوير معمولاً سوژه مورد نظر در چنين موقعيتي تاريک به نظر مي رسد و قابل شناسايي نيست.
قابليت (BLC (Back Light Compensation تنظيم نور پس زمينه تصوير بر اساس تاريکي سوژه مقابل دوربين را بر عهده دارد. به طوري که تصوير را به چند ناحيه تقسيم کرده و با در نظر گرفتن شرايط نوري محيط، سرعت شاتر را با توجه به منطقه اي که سوژه در آن قرار گرفته است و بدون توجه به ميزان نور موجود در پس زمينه تغيير مي دهد، تا در نهايت تصويري بدست آيد که در آن سوژه کاملاً مشخص باشد. به عبارت ساده تر نور تصوير را بالا برده تا سوژه قابل شناسايي شود؛ در اين حالت نور محيط بيروني از حالت عادي خارج شده و کاملاً روشن مي شود. مي توان گفت که WDR جايگزين مؤثرتري براي BLC است چرا که به منطقه ي خاصي که سوژه در آن قرار گرفته است وابسته نيست و تصوير از وضوح رنگي بهتري برخوردار است.

پوشاندن منبع نوري زياد در تصوير (HLC)
HLC تکنولوژي انحصاري سامسونگ تکوين است. در صورت وجود هرگونه منبع نوري قوي (براي مثال نور مستقيم چراغ قوه يا نور خودرو) تکنولوژي HLC به طور هوشمندانه آن را در تصوير مي پوشاند تا تصوير واضح تر نمايش داده شود.
از کاربردهاي تکنولوژي (HLC (Highlight Compensation Capability مي توان به بهتر خواندن پلاک خودرو در محل هايي نظير خيابان ها و پارکينگ ها در زمان شب اشاره کرد.

از بين بردن سايه در روشنايي (SSDR)
هرگاه در تصوير، دو محيط با کنتراست متفاوت (محيط تيره و روشن) وجود داشته باشد، اين تکنولوژي مورد استفاده قرار مي گيرد. براي مثال، زماني که در تصوير سايه وجود دارد، محيطي که داخل سايه است، تاريک به نظر مي رسد و به سختي قابل شناسايي است. براي رفع اين مشکل از تکنولوژي (XDR (eXtended Dynamic Range استفاده مي شود. شرکت سامسونگ اين فناوري را بهبود بخشيده و تحت عنوان (SSDR (Samsung Super Dynamic Range از آن بهره مي برد. وظيفه ي اين تکنولوژي روشن نمودن سايه موجود در تصوير و قابل شناسايي کردن محيط داخل سايه است، اين در حالي است که به قسمت روشن تصوير آسيبي نخواهد رسيد.

کاهش دهنده نويز تصاوير (SSNR)
يکي از شايع ترين مشکلات در دوربين هاي مداربسته زماني است که نور محيط کم مي شود؛ به ويژه در شب ها. در اين زمان در تصوير، نويز به وجود مي آيد که نه تنها در کيفيت تصوير تاثير دارد بلکه فضاي بيشتري براي ذخيره سازي نيز اشغال مي کند. براي بهبود اين مشکل يا بايد نور محيط را تأمين کرد و يا از تکنولوژي (DNR (Digital Noise Reduction استفاده نمود. تکنولوژي DNR اين فرآيند را به وسيله يک مکانيزم ديجيتالي انجام مي دهد؛ بنابراين، تاثيري بر روي نويزهاي مغناطيسي که معمولاً به صورت موج در تصوير مشاهده مي شوند نخواهد داشت. بعد از تکنولوژي DNR، تکنولوژي هاي 2D-DNR و 3D-DNR به بازار عرضه شدند. 2D-DNR، در کاهش نويز (تار و سايه دار شدن) اجسام متحرک در نور کم بهتر عمل مي کند اين در حالي است که 3D-DNR براي محل هاي ثابت و رنگي نتيجه بهتري ارائه مي دهد.
شرکت سامسونگ تکوين با ادغام اين قابليت ها و بهبود بخشيدن اين تکنولوژي؛ فناوري (SSNR (Samsung Super Noise Reduction را بهره برداري و معرفي کرد. به کمک اين قابليت مي توان نويز حاصل از کاهش نور محيطي در تصوير را بهبود بخشيد و در فضاي ذخيره سازي نيز صرفه جويي کرد. تکنولوژي SSNR داراي نسل هاي متفاوتي است: SSNR ,SSNR II, SSNR III و SSNR IV.
SSNR IIIتوانايي بالايي در بهبود کيفيت و رنگ تصاوير در محيط هاي کم نور را دارد. اين در حالي است که تکنولوژي SSNR IV که ارتقاء يافته تکنولوژي SSNR III است توانايي خود را براي سوژه هاي در حال حرکت بهبود بخشيده است.

کاهش لرزش تصاوير (DIS)
در صورتي که دوربين به وسيله ي پايه به ديوار و يا بر روي دکل نصب شود، امکان دارد دکل و يا پايه بر اثر وزش باد لرزش داشته باشد. اين لرزش باعث مي گردد شفافيت تصوير از بين رفته و تصوير تار نمايش داده شود. قابليت (DIS (Digital Image Stabilization لرزش هاي ضعيف را از بين برده و مانع آن مي شود که تصاوير مات و يا سايه دار گردد.

آناليز هوشمند تصاوير (Intelligent Video Analytic)
با پيشرفت تکنولوژي، پردازنده هاي دوربين هاي مدار بسته سامسونگ نيز پيشرفته تر شدند. در اين راستا، قابليت هاي آناليز هوشمند تصاوير نيز گسترده تر شدند. از جمله ي اين قابليت ها مي توان به تکنولوژي هاي ذيل اشاره کرد:
1. Face Detection (تشخيص چهره) 2. Appear or Disappear (ظاهر يا پنهان شدن يک جسم) 3. Virtual Line / Enter / Exit (عبور از خط مجازي / ورود / خروج) 4. Audio Detection(تشخيص صدا) 5. Tampering Detection(تشخيص خرابکاري) 6. Motion Detection(تشخيص حرکت)
در بخش هاي بعدي توضيحات بيشتري درباره ي اين تکنولوژي ها ارائه شده است.

منبع : ژرف کام ایرانیان

دوربین مداربسته ناظر ساخت ایران شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ ۱۲:۳۸:۴۲ ب.ظ

 

 

دوربین مداربسته ناظر ساخت ایران

این محصول با نام تجاری ناظر بتازگی وارد بازار شده و از پایه کیفیت 2 تا 5 مگا پیکسل به بازار عرضه می گردد بگفته شرکت سازنده ایرانی این محصول تمامی قطعات این محصول در داخل تولید می گردد و بعنوان یک کالای کاملا ایرانی ( تولید ملی ) به بازار عرضه می گردد البته پیشتر محصول دیگری بنام فاروس هم با عنوان دوربین مداربسته ایرانی وارد بازار شده بود به هر ترتیب حمایت ما از این دست کالاها موجب رشد و پیشرفت صنعت محصولات نظارتی و امنیتی در داخل کشور خواهد شد نمونه های این محصول در بخش دوربین های مداربسته سایت موجود است. منبع : ایمن کالا

 

 

یو پی اس چیست؟ چهار شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰:۲۸ ب.ظ

یو پی اس یا همان منبع تغذیه بدون وقفه

یو پی اس  یک منبع تغذیه پایدار برای جبران کمبود و قطع شدن برق AC طراحی و ساخته می شوند. این وسایل می توانند در محدوده چند صد ولت آمپر (VA) برای حفاظت رایانه شخصی تا چند میلیون ولت آمپر (MVA) برای مراکز رایانه ای و مخابراتی و صنعتی بزرگ طراحی، ساخته و به بازار عرضه می شوند.

UPS (یو پی اس) در اصل مخفف کلمات Uninterrupted Power Supply یا همان منبع تغذیه بدون وقفه می باشد.یوپی اس UPS وسیله الکترونیکی است که برای حفاظت بارهای حساس و نیز سیستم های الکترونیکی، مخابراتی و … مورد استفاده قرار می گیرد.
UPSهای کوچک معمولاً درون خود، یک باتری دارند که هنگام وجود برق در حالت عادی آن را شارژ می‌کنند. هنگام قطع برق یا افت ولتاژ زمانی که ولتاژ از یک مقدار کمتر شود UPS به طور اتوماتیک منبع تغذیه رایانه را از برق شهر به باتری موجود درون خود تغییر می‌دهد این کار در مدت زمانی حدود یک یا ۲ میلی ثانیه انجام می‌پذیرد و در نتیجه رایانه متوجه قطع جریان الکتریکی نشده و به کار خود ادامه می‌دهد.

اصول کار یک یوپی اس در ساده ترین ساختار بدین صورت است که بار در حالت عادی از ورودی AC تغذیه می کند و همزمان شارژر با یکسوسازی ورودی AC و تبدیل آن به جریان DC باتری را شارژ می کند و به محض اینکه ورودی AC توسط یو پی اس قطع و یا نامناسب تشخیص داده شود، اینورتر بلافاصله با تبدیل ولتاژ DC باتری به برق AC ولتاژ بار را بدون ایجاد وقفه تامین می کند. درحال حاضر طبق استاندارد یو پی اس ها دارای تکنولوژی های ساخت زیر می باشند:

  • Passive Standby
  • Line – Interactive
  • Double Conversion
  • منبع : تکام
  •  

نسل جدید رکوردها پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ۰۷:۵۵:۳۹ ق.ظ

بعد از تجربه موفق ارائه‌ي مدل هاي 32 کاناله‌ي XRN-2010 و XRN-2011 که در سري Wisenet X عرضه شده‌اند، شرکت
ژرف‌کام ايرانيان تصميم به ارائه‌ي مدل 64 کاناله‌ي NVRهاي سري Wisenet X گرفت. از اين رو مدل XRN-3010 در بازار ايران
عرضه شد.

برخي از قابليت هاي اين مدل به شرح زير است:

     - ذخيره ساز 64 کانال با امکان ضبط تصاوير دوربين ها تا رزولوشن 12MP
     - داراي خروجي تصوير HDMI و VGA، با پشتيباني از رزولوشن 4K بر روي خروجي HDMI
     - امکان نمايش تصوير خروجي بر روي 2 مانيتور
     - فرمت ضبط تصاوير : H.264 ,H.265 و MJPEG، با پشتيباني از قابليت WiseStream
     - پهناي باند ضبط تصاوير تا 300Mbps و خروجي شبکه تا 512Mbps
     - قابليت پشتيباني تا 64TB هارد ديسک داخلي (8x8TB HDD) و امکان استفاده از eSATA
     - با پشتيباني از قابليت ذخيره‌سازي توزيع شده Distributed Recording
     - با پشتيباني از قابليت ARB: Automatic Recovery Backup و Failover: N+1
     - قابليت پشتيباني دوربين هاي برند هاي متفاوت تحت شبکه داراي پروتکل ONVIF
     - توانايي انتقال تصوير بر روي تلفن هاي همراه هوشمند (iOS/Android)

منبع : زرف کام ایرانیان ***فروش این سری از محصولات فقط بصورت پروژه می باشد. 09126861223 02166721417

دوربین مداربسته هوشمند پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴:۵۴ ق.ظ

يکي از اهداف پيشرفت تکنولوژي، ايجاد آسايش بيشتر و آرامش خاطر براي انسان است. نظارت هوشمند با استفاده از
تکنولوژي‌هاي جديد يکي از مزايايي است که مي‌توان از پيشرفت‌هاي علم انتظار داشت. همراه ايجاد فناوري‌هاي کنترل منزل و
ايجاد خانه‌هاي هوشمند، دوربين‌هايي به‌وجودآمده‌اند که با استفاده از آن‌ها مي‌توان به مراقبت و کنترل کودکان و سالخوردگان
و يا نظارت بر محيط کار يا منزل پرداخت.

دوربين SNH-V6410PN به جهت نظارت بر محيط‌هاي خانگي، اداره‌ها يا انبارهاي کوچک طراحي شده ‌است. اين دوربين
بي‌سيم است و به کمک آنتن داخلي خود مي‌تواند بدون نياز به کابل‌کشي، به شبکه وصل شده، از طريق بستر اينترنت، با
نصب نرم‌افزار رايگان SmartCam روي تلفن‌هاي هوشمند يا تبلت، امکان نظارت تصويري بر محيط خانه و فضاي کسب و کار را
فراهم آورد.

اين دوربين علاوه بر طراحي زيبايي که دارد، مجهز به يک حسگر تصوير CMOS با اندازه 1/3 اينچ  است و مي‌تواند با
رزولوشن‌هاي مختلفي تصاوير را ثبت کند که بالاترين آن‌ها 1920 در 1080 پيکسل (Full HD) است. سرعت فيلم‌برداري اين
محصول 30 فريم در ثانيه بوده و فرمت ويدئوهايي که توسط دوربين گرفته مي‌شوند AVI است و مي‌توان آن‌ها را در هر
دستگاهي پخش کرد.

امکان چرخش افقي (Pan، تا 350 درجه) و عمودي (Tilt، تا 155 درجه) نيز در اين دوربين وجود دارد. SNH-V6410PN به کمک
همين قابليت و با بهره‌گيري از لنز 4 ميلي‌متري و زاويه ديد 96 درجه‌اي، از محيط پيرامون خود، ديدي فراگير ارائه مي‌دهد. اين
دوربين بزرگ‌نمايي اپتيکال ندارد اما مي‌تواند به‌ صورت ديجيتالي  تا 4 برابر بر روي تلفن همراه و تا 10 برابر بر روي رايانه شخصي
بر روي تصاوير زوم کند.

اين دوربين از قابليت Auto Object Tracking بهره مي‌برد. با فعال کردن اين قابليت، دوربين  سوژه‌هاي متحرک را تشخيص داده،
مي‌تواند به صورت خودکار آن‌ها را دنبال کند. در نتيجه سوژه هيچ‌گاه از محدوده‌ي ديد دوربين خارج نخواهد شد. به اين ترتيب، به
عنوان مثال، حتي در حين تکان خوردن يا بازي کودک‌تان نيز مي‌توانيد حرکات او را دنبال کنيد و همواره با او و در کنارش باشيد.

وجود LEDهاي مادون قرمز از ديگر مزيت‌هاي دوربين است که باعث مي‌شود SNH-V6410PN حتي در شب هم کار ‌کند.
مي‌توانيد مطمئن باشيد که حتي در تاريکي کامل نيز تا محدوده‌ي 5 متري براي دوربين قابل تشخيص و ديدن است.

از آن جايي که ضبط فيلم در زمان‌هاي طولاني، فضاي زيادي اشغال مي‌کند، اين دوربين به يک شيار کارت حافظه Micro SD
مجهز شده و مي‌توان حداکثر تا ظرفيت 128 گيگا بايت بر روي آن حافظه قرار داد. با قرار دادن حافظه جانبي، مي‌توان تعريف کرد
که دوربين به محض تشخيص حرکت يا تشخيص صدا شروع به فيلم‌برداري و ضبط صدا و تصوير کند. با استفاده از نرم‌افزار
SmartCam امکان اعلام هشدار بر روي تلفن همراه در صورت تشخيص حرکت يا تشخيص صدا نيز وجود دارد.

BabyCam سامسونگ به ميکروفون و بلندگو هم مجهز شده‌ است و از انتقال صدا به صورت دوطرفه پشتيباني مي‌کند. به عنوان
مثال، مي‌توانيد از راه دور با کودک خود صحبت کنيد و صداي او را بشنويد؛ چه بسا بخواهيد خودتان برايش لالايي بخوانيد و
خوابي دلنشين را براي او رقم بزنيد. هم‌چنين امکان پخش فايل‌هاي موسيقي از قبل ضبط ‌شده هم وجود دارد تا بتوانيد
آهنگ‌هاي ملايمي که دوست داريد را براي جگرگوشه‌تان پخش کنيد.

دوربين را مي‌توان روي ميز گذاشت و يا به کمک پايه‌‌اي که همراه دوربين ارائه شده است، آن را در مکاني مخفي به سقف يا
ديوار منزل وصل کرد. برق دوربين با استفاده از يک آداپتور تامين شده که از طريق يک درگاه micro-USB به دوربين وصل
مي‌شود.

مراحل نصب دوربين و نرم‌افزار نيز خيلي ساده هستند و به راحتي انجام مي‌شوند. نرم‌افزار SmartCam براي سيستم‌عامل‌‌هاي
اندرويد و iOS طراحي و ساخته شده است. کار کردن با اين نرم‌افزار بسيار ساده و آسان است و خود نرم‌افزار از همان ابتدا تا
راه‌اندازي کامل در هر مرحله شما را راهنمايي مي‌کند.

نسل جدید دوربین های مداربسته پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ۰۷:۰۵:۳۸ ق.ظ

نسل Wisenet X، ارائهی سری شگفت‌انگیز دوربینهای تحت شبکه

پس از ارائه‌ي موفق NVRهاي سري Wisenet X، اکنون با افتخار، نسلي از دوربين‌هاي مداربسته را به بازار ايران معرفي خواهيم
کرد که به نوبه خود سطح جديدي از کيفيت و فناوري را ارائه مي‌دهند.
نسل Wisenet X با بهره‌گيري از تراشه قدرتمند Wisenet 5 (قوي‌ترين تراشه‌اي که تا کنون درون سري کاملي از دوربين‌هاي
مداربسته استفاده شده است) و هر آن چه که سبب پردازش سريع‌تر تصوير مي‌شود، بهترين کارايي را در هر زمان که به آن
نياز است، ارائه مي‌دهد.
اين سري از دوربين‌ها در دو رزولوشن 2 و 5 مگاپيکسل ارائه شده‌اند. بالاترين ميزان WDR جهان (150dB)، بهترين تصوير رنگي
در نور کم محيطي، کم‌ترين پهناي باند مصرفي (با بهره‌گيري از قابليت WiseStream II و کدک تصوير H.265) و امکان تشخيص و
طبقه‌بندي صداي تشخيص داده شده، از بارزترين ويژگي‌هاي نسل Wisenet X است که مي‌توان به آن اشاره کرد.

برخي از قابليت هاي دوربين‌هاي 2 مگاپيکسل نسل Wisenet X:
     - داراي حداکثر کيفيت تصوير 2 مگاپيکسل، با اندازه تصوير 1920x1080
     - داراي لنز با فاصله کانوني متغير موتوري از 2.8 تا 12 ميلي متر، 4.3x؛ با قابليت فوکوس ساده و P-Iris
     - حداکثر 60fps براي تمامي رزولوشن‌ها، H.264 و H.265
     - با پشتيباني از کدک‌هاي تصوير MJPEG، H.264 و H.265؛ با امکان ارسال چند Stream هم‌زمان
     - با قابليت ديد در روز و شب ICR، پوشاندن مناطق پر نور تصوير HLC و حذف نور پس زمينه با سوژه WDR با 150dB
     - با قابليت تشخيص ولگردي، جهت حرکت، مه، صدا، عدم فوکوس و تغيير وضعيت؛ با امکان طبقه بندي صدا
     - با قابليت تشخيص حرکت، تشخيص چهره، ورود يا خروج، خط مجازي و پديدار يا محو شدن
     - با امکان فوکوس خودکار تصوير، در صورت تشخيص عدم فوکوس و فعال‌سازي قابليت ضد مه، در صورت تشخيص مه
     - با  امکان استفاده از قابليت Digital auto tracking و Handover؛ با پشتيباني از صداي دو طرفه
     - با پشتيباني از قابليت WiseStream II و امکان نصب کارت حافظه تا 512GB
     - امکان چرخش 90 و 270 درجه اي زاويه ديد دوربين، داراي قابليت LDC جهت بهبود انحناي اطراف تصوير
     - با قابليت پرتاب پرتوي مادون قرمز از 30 تا 50 متر، داراي استانداردهاي IK10, IP66 يا IK08، متناسب با مدل دوربين
     - تامين توان مصرفي دوربين از طريق کابل شبکه PoE، آداپتور 12 ولت مستقيم و آداپتور 24 ولت متناوب، متناسب با مدل
       دوربين

برخي از قابليت هاي دوربين‌هاي 5 مگاپيکسل نسل Wisenet X:
     - داراي حداکثر کيفيت تصوير 5 مگاپيکسل، با اندازه تصوير 2560x1920
     - داراي لنز با فاصله کانوني متغير موتوري از 3.7 تا 9.4 ميلي متر، 2.5x؛ با قابليت فوکوس ساده و P-Iris
     - حداکثر 30fps براي تمامي رزولوشن‌ها، H.264 و H.265
     - با پشتيباني از کدک‌هاي تصوير MJPEG، H.264 و H.265؛ با امکان ارسال چند Stream هم‌زمان
     - با قابليت ديد در روز و شب ICR، پوشاندن مناطق پر نور تصوير HLC و حذف نور پس زمينه با سوژه WDR با 120dB
     - با قابليت تشخيص ولگردي، جهت حرکت، مه، صدا، عدم فوکوس و تغيير وضعيت؛ با امکان طبقه بندي صدا
     - با قابليت تشخيص حرکت، تشخيص چهره، ورود يا خروج، خط مجازي و پديدار يا محو شدن
     - با امکان فوکوس خودکار تصوير، در صورت تشخيص عدم فوکوس و فعال‌سازي قابليت ضد مه، در صورت تشخيص مه
     - با  امکان استفاده از قابليت Digital auto tracking و Handover؛ با پشتيباني از صداي دو طرفه
     - با پشتيباني از قابليت WiseStream II و امکان نصب کارت حافظه تا 512GB
     - امکان چرخش 90 و 270 درجه اي زاويه ديد دوربين، داراي قابليت LDC جهت بهبود انحناي اطراف تصوير 

- با قابليت پرتاب پرتوي مادون قرمز از 30 تا 50 متر، داراي استانداردهاي IK10, IP66 يا IK08، متناسب با مدل دوربين
    - تامين توان مصرفي دوربين از طريق کابل شبکه PoE، آداپتور 12 ولت مستقيم و آداپتور 24 ولت متناوب، متناسب با مدل  دوربين

مدل‌هاي زير در اين سري ارائه شده‌اند:
                                                       2MP: XNO-6080R, XNV-6080R, XND-6080R
                                                       5MP: XNO-8080R, XNV-8080R, XND-8080R

منبع : زرف کام ایرانیان ***فروش این سری از محصولات فقط بصورت پروژه می باشد. 09126861223 02166721417